TAVAN ARASI ÇATI MERDİVENİ

Tavan Arası Çatı Merdiveni; Tavan arası çatı merdivenlerimiz işlevsel ve dayanıklı olup tavan arasına kolay çıkmanızı sağlamaktadır. Kullanımı gibi montajıda kolay olan tavan arası çatı merdivenlerimizi iki kişi tarafından kolayca ayarlanıp kurulabilmektedir. Tavan arası çatı merdivenlerimiz standart modellerinin dışında alüminyum merdivenler, elektronik alüminyum merdiven çatı çıkışlı alüminyum merdiven gibi farklı modeller de bulunmaktadır.

 


Tavan arası çatı merdivenlerimiz uygulandığı zaman uygulandığı alanda çatı merdivenine alttan bakıldığında merdiven kapalıyken tavanda şık bir kapak görüntüsü oluşturmaktadır. Talebinize göre hem ahşap çatı merdivei hem de beyaz boyalı çatı merdiveni olabilmesi mümkündür.

AYTÜRK Yapı olarak tavan arası çatı merdivenlerinden standartların dışında istediğiniz model ve boyutlarda çatı merdivenini imal etmekteyiz. İmal etmiş olduğumuz tavan arası çatı merdivenlerinin satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Uygulamalarımızı İstanbul alanında yaparken satışlarımızı ülkemizin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz kargoyla normal fiyatların daha da altında göndermekteyiz.